Hakkımızda2023-02-24T10:33:09+00:00

1952’DEN BUGÜNE….

2004 yılında Opet’le yapılan tadilat anlaşmasından sonra yeniden yapılanma sürecinde bölgemizde ilk yenileştirilmiş istasyonlarından biridir. İstasyonumuz çevre uyumu, modern marketçilik anlayışı, son teknolojik sistemlerle donatılmış olması ile sektörün en yeni örneklerinden birisidir.

Bir pompada her ürünün verilebildiği bir sistem uygulanmaktadır. Pompalar tam otomasyonla çalışmakla birlikte müşterinin aldığı yakıt anında bilgisayar ortamında görüntülenebilmekte, satın alınan ürünün kalitesi ve mktarı OPET genel merkezinde online olarak takip edilmekte, müşterinin güvenli ve sürekli kaliteli yakıt alımı sağlanmaktadır.

MOLU PETROL

İstasyonumuz çevre uyumu, modern marketçilik anlayışı, son teknolojik sistemlerle donatılmış olması ile sektörün en yeni örneklerinden birisidir.

MOLU PANFİ

Toplumun ihtiyaç ve beklentilerine uygun,  yüksek kalitede, sağlıklı, hijyenik ve güvenilir organik hayvansal ürünleri, çevreye ve doğaya uyumlu olarak üretiyoruz.

MOLU İNŞAAT

Kapsamlı makina parkımız ve tecrübeli teknik kadromuz ile her çeşit hafriyat, bina yıkımı ve stabilize temini işlerinize kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

MOLU ET

Tarım, hayvancılık ve gıda üretimi alanında, yenilikçi, araştırmacı, girişimci, dinamik, çevreye, doğaya ve halk sağlığına önem veren kuruluş.

SUCUKEVİM

Kayseri’nin yöresel lezzetlerini, sağlıklı koşullarda vakumlayıp, mavi buz akülü strafor kutularda kapınıza kadar gönderiyoruz.

AĞIR NAKLİYAT

Lowbed’lerimizle 100 tona kadar ağırlığı olan geniş ve uzun parçaların, yurtiçi ve yurtdışı nakliyelerini yapmaktayız.

WhatsApp chat