MOLU İNŞAAT

Molu Hafriyat olarak, hafriyat, kırım, yıkım, moloz nakliyat, bina temel hafriyatı, eski bina yıkımı hizmetleri vermekteyiz.
Kapsamlı makina parkımız ve tecrübeli teknik kadromuz ile her çeşit hafriyat, bina yıkımı ve stabilize temini işlerinize kısa zamanda çözüm üretmekteyiz. Hafriyat işleriniz yapılırken memnuniyetinizi ön planda tutarak, söz verdiğimiz tarihte teslim ederiz. Hafriyat işi öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.
Firmamız, her büyüklükte altyapı işlerini, atıksu, yağmursuyu, şebeke hatları ve ana kollektörleri, içmesuyu şebeke hatları ve isale hatları, atıksu ve yağmursuyu tünel şaft kazılarını, deniz dolgusu ve anrojman, hafriyat, bina yıkımı, köprülü kavşak ve yol inşaat işlerini sorunsuzca ve başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Müşterilerimizin işlerini; tekniğine, yönetmeliklere ve istenilen zamanda yapmayı temel prensib haline getirmiş olup, müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.

Hafriyat işinin yapılacağı bölgede, zeminin jeopolitik fizibilitesi yapılarak, size en kaliteli ve en uygun fiyatı vermek başlıca misyonumuzdur.

Doğaya ve insana saygıyı ilke edinmiş bir firma olarak, sipariş emirlerinizi bekler, iyi çalışmalar dileriz.

BURADAYIZ